Tagi: mija, kajaks sienas, smart kafijas galds ar ledusskapi, sākotnējā alumīnija locīšanas kempings tabula, elektroenerģijas noieta tirgus tabula, kafijas galda pacelšanas mehānisms, mersenne skaļrunis tabula, switchbot, electric lifts, lifts top stikla kafijas galdiņš.

€298.48 €317.53
  • Pieejams
  • m629


Modelis: Elektriskais lifts kafijas galda Produkta svars: aptuveni 24.0 kg / set Virsmas apstrāde: elektroforēzes black celtspēja: 250kg [Funkcijas]: Šī elektriskā kafijas galda, lifts rāmis ir elektriskā bīdstieņa, kas kontrolē elektrisko bīdstieņa vadīt pacelšanas un nolaišanas kafijas galda.Tas ir troksnis-bezmaksas un ērts un praktisks. [Piemērošanas]: ēdamgaldu, funkcionāls kafijas galds kafijas galda, teleskopiskie kafijas galda, utt. [Montāžas metode]: Saskaņā ar fizisko perforācijas specifikācija, produktu, vietu, uzstādīšanas lielumu, un pēc tam tieši pagriezt skrūvi ar kniežu vai izplatīšanu skrūvi, līdz tā ir bloķēta. [Uzglabāšanas metode]: Uzglabāt sausā vietā, nav kaudze mitrā vietā, izvairīties no produkta rūsu un oksidēšanos

【Piesardzības pasākumi] aicina ● sargājiet virsmu nomazgāt ar ūdeni, sērskābes vai skābes. ● Nelietojiet pulēšanas mašīnu, poļu šo produktu. ● Nemaina perforācijas produkta gribu, lai neradītu nevajadzīgus bojājumus. ● Neaizstāj produkta sastāvdaļas pēc vēlēšanās, tā, lai netiktu sabojāt izstrādājumu. ● Lūdzu, izmantojiet saskaņā ar nestspēju produktam, lai izvairītos no nevajadzīgiem zaudējumiem, ko izraisa pārmērīgu slodzi. ● Ja produkts tiek metinātas, lūdzu, izmantojiet produkts tukšu, lai izvairītos no degšanas krāsas slāni, kur ir augsta temperatūra.


  • Veids: Krēsla Mehānisms


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti